Wydawca treści Wydawca treści

pozyskanie drewna o szczególnym znaczeniu społecznym lub przyrodniczym

Nadleśnictwo Oława informuje, że w miesiącu kwietniu i maju mogą wystąpić utrudnienia na trasie Nordic Walking zlokalizowanej obok miejscowości Janików i Bystrzyca w oddziałach 148, 149 i 150. Utrudnienia zwiazane są z prowdzeniem prac związanych z gospodarką leśną.

Nadleśnictwo Oława informuje, że w miesiącu marcu i kwietniu mogą wystąpić utrudnienia na trasie biegowej "Wiktoria" zlokalizowanej obok miejscowości Janików w oddziale 111. Utrudnienia zwiazane są z prowdzeniem prac związanych z gospodarką leśną.

Nadleśnictwo Oława informuje, że w miesiącu lutym mogą wystąpić utrudnienia na ścieżce Nordic Walking zlokalizowanej obok miejscowości Janików i Bystrzyca w oddziale 150. Utrudnienia zwiazane są z prowdzeniem prac związanych z gospodarką leśną.

Nadleśnictwo Oława informuje, że w miesiącu styczniu i lutym mogą wystąpić utrudnienia na trasie biegowej "Wiktoria" zlokalizowanej obok miejscowości Janików w oddziałach 91 i 91. Utrudnienia zwiazane są z prowdzeniem prac związanych z gospodarką leśną.

 

Nadleśnictwo Oława informuje, że w miesiącu styczniu mogą wystąpić utrudnienia na trasie biegowej "Zaodrzańska Agrafka" zlokalizowanej obok miejscowości Oława w oddziałach 156 i 164. Utrudnienia związane są z prowadzeniem prac majacych na celu usunięcie drzew niebezpiecznych (posusz, wywroty i zlomy).

 

Nadleśnictwo Oława informuje, że w miesiacu październiku i listopadzie mogą wystąpić utrudnienia na trasie biegowej "Wiktoria" w miejscowości Janików w oddziałach 89, 90, 110, 112. Utrudnienia zwiazane są z prowadzeniem gospodarki leśnej. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Nadleśnictwo Oława informuje, że w dniach 18-30.07.2022 roku, będą prowadzone prace związane z pozyskaniem drzew niebezpiecznych na Nordic Walking dla osób niedowidzących oraz przy Rezerwacie Przyrody Zwierzyniec. Podczas prowadzenia prac mogą wystąpić utrudnienia w poruszaniu sie po drogach i ścieżkach leśnych. Za niedogodności przepraszamy.

 

Nadleśnictwo Oława informuje, że w dniach 09-13.05.2022 roku , będą prowadzone prace zwiazane z pozyskaniem drzew niebezpiecznych na ścieżce Nordic Walking dla osób niedowidzących. Podczas prowadzenia prac mogą wystąpić utrudnienia w poruszaniu się po ww. ścieżce.

 

Nadleśnictwo Oława informuje, że w dniu 27.10.2021 roku, będa prowadzone prace zwiazane z pozyskaniem drzew niebezpiecznych na drodze 396 na odcinku od miejscowości Janików do skrzyżowania na Bystrzycę i Minkowice Oławskie. Podczas prowadzenia prac mogą wystąpić utrudnienia w poruszaniu się po ww. odcinku drogi. 

 

Nadleśnictwo Oława informuje, że w dniach od 08.10.2021 do 15.11.2021 roku, będą prowadzone prace związane z wycinką drzew niebezpieczncznych w drzewostanach nasiennych w leśnictwie Bystrzyca. Wyżej wymienione prace będą prowadzone bezpośrednio przy wjeździe do lasy od miejscowości Bystrzyca w stronę rezerwatu Kanigóra. Podczas prowadzenia prac mogą wystąpić utrudnienia w poruszaniu sie po gruntach leśnych.

 

Nadleśnictwo Oława informuje, że w dniu 30.07.2021 do 15.08.2021 roku, będą prowadzone prace zwiazane z wycinka drzew niebezpiecznych, w oddziałach leśnych 148, 149 i 150 zlokalizowanych w leśnictwie Oława. Prace będą prowadzone przy ulicach Gajowa, Grzybowa, Niecała i Leśna. Jednocześnie informujemy, że pracami może być równiez objęcia ścieżka nordic walkig. W czasie prac moga wystapić utrudnienia w poruszaniu sie po gruntach leśnych.

 

Nadleśnictwo Oława informuje, że w dniu 23 lipca 2021 roku, będa prowadzone prace związane z wycinką drzew niebezpiecznych, na miejscu postoju w leśnictwie Jelcz oddział 39h (miejsce znajduje się przy drodze 455 prowadzącej z miejscowosci miejscowości Oława do miejscowości Jelcz). Miejsce postoju na czas wycinki będzie niedostępne dla turystów.

 

Nadleśnictwo Oława informuje, że w dniach 1-2 lipca 2021 roku, będzie prowadzone prace zwiazane z wycinką drzew niebezpiecznych na miejscu postoju oraz ścieżce edukacyjnej w Leśnictwie Chrząstawa oddział 334 h. Miejsce postoju oraz ścież edukacyjna będzie na czas wycinki niedostępna dla turystów.

 

Nadleśnictwo Oława informuje, że w dniu 30.06.2021 roku, w miejscowości Chrząstawa, będzie prowadzona wycinka drzew niebezpiecznych nad linia wysokiego napięcie przegającą od ul. Olesnickiej w strone lesnego młyna, przez oddziały 315, 316, 325.

 

Nadleśnictwo Oława informuje, że w dniu 17.06.2021 roku, będzie prowadzona wycinka drzew w odziale 344m, 344n oraz 352a. Usuwane będą głównie drzewa niebezpieczne i zamierające. Ze względu na wycinkę mogą powstać utrudnienia na ul. Przylesie w Chrzastawie Wielkiej. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

 

Nadleśnictwo Oława informuje, że w zwiazku z wykonywaniem prac gospodarczych w oddziale 130 i i 130 h mogą wystąpić utrudnienia na ścieżce Nordic-Walking do dnia 21 czerwca 2021 roku.