Lista aktualności Lista aktualności

Organizacja nadleśnictwa

Kierownictwo Nadleśnictwa:

  • Grzegorz Pietruńko - Nadleśniczy,
  • Krzysztof Flis - Zastępca Nadleśniczego,
  • Paulina Westerska - Inżynier Nadzoru,
  • Artur Marczak - Inżynier Nadzoru,
  • Danuta Rado - Główny Księgowy,
  • Joanna Kaczmarek - Sekretarz,

Stanowisko ds. Pracowniczych:

  • Anna Podgórni,

Dział Gospodarki Leśnej:

  • Agnieszka Piec - Rygielska - marketing,
  • Grażyna Kołodziej - marketing,
  • Szczepan Dempniak - hodowla, mapa numeryczna, nasiennictwo,
  • Szymon Żak - ochrona przeciwpożarowa, łowiectwo, edukacja,
  • Katarzyna Kopacka - stan posiadania, ochrona przyrody,
  • Sabina Wisz - pozyskanie drewna, ochrona lasu,
  • Klaudia Fulara - pozyskanie drewna, ochrona lasu,

Dział Księgowo-Finaowy

  • Monika Jasińska,
  • Jolanta Dempniak,
  • Beata Bogusz,
  • Marta Domańska,
  • Monika Andruchów,
  • Beata Piąstka.

Dział Administracyjno-Gospodarczy:

  • Sabina Maczaj,
  • Stanisław Wawrzoszek,
  • Joanna Trościaniec,
  • Michał Janecki.

Posterunek Straży Leśnej:

  • Marek Kubik,
  • Klaudiusz Skierski.


Leśnictwa:

  •     Leśnictwo Kopalina : leśniczy - Adam Piskorz, podleśniczy - Małgorzata Fidzińska,
  •     Leśnictwo Jelcz : leśniczy - Marek Pacławski, podleśniczy - Iwona Dziwenko,
  •     Leśnictwo Janików : leśniczy - Sławomir Szczerba, podleśniczy - Adam Cebulski,
  •     Leśnictwo Oława : leśniczy - Leszek Sudoł, podleśniczy - Andrzej Kawałko,
  •     Leśnictwo Kotowice : leśniczy - Waldemar Grzeszczuk, podleśniczy - Leszek Zalewski,
  •     Leśnictwo Bystrzyca : leśniczy - Marcin Kiszka, podleśniczy - Stefan Boczar
  •     Leśnictwo Oleśnica : leśniczy - Marian Frąszczak, podleśniczy - Marcin Kałwak,
  •     Leśnictwo Karwiniec : leśniczy - Bartosz Ibron, podleśniczy - Dawid Wojtyna,
  •     Leśnictwo Paczków : leśniczy - Mariusz Kozica, podleśniczy - Konrad Fulara,
  •     Leśnictwo Chrząstawa : leśniczy - Julian Ruta, podleśniczy - Paweł Kowalik,
  •     Leśnictwo Miłocice : leśniczy - Andrzej Kowalik, podleśniczy - Maciej Ruta,
  •     Leśnictwo Łaziszki : leśniczy - Marek Bień, podleśniczy - Grzegorz Durlej,
  •     Leśnictwo Dziuplina : leśniczy - Artur Olek, podleśniczy - Hubert Wlazło,
  •     Leśnictwo Szkółkarskie : leśniczy - Adam Rudnicki.