Lista aktualności Lista aktualności

Drużynowe mistrzostwa Polski niewidomych i słabowidzących w Nordic walking

Nadleśnictwo  Oława  wraz  z  Stowarzyszeniem  „Cross”,  Stowarzyszeniem  „Guide”  i   Stowarzyszeniem „Janików nad Smortawą”  zaprasza wszystkich na  Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Nordic Walking.

Zawody odbędą się na terenie leśnictwa Oława i zostaną przeprowadzone na znakowanych szlakach Nordic Walking – długość ok.5 km. Trasa prowadzi leśnymi duktami i jest dostosowana do potrzeb większości zawodników słabowidzących. Mistrzostwa zostaną przeprowadzone zgodnie z RAMOWYM REGULAMINEM INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W NORDIC WALKING (NW) w dwóch grupach startowych: - B1 (niewidomy z przewodnikiem w kontakcie stałym-uprząż, w goglach lub okularach dociskających), - B2 (słabowidzący bez gogli i okularów dociskających, z przewodnikiem - kontakt stały - uprząż lub kontakt wzrokowy, słowny lub bez przewodnika).

Regulamin i szczegółowe informacje na temat zawodów dostępne są na stronie: http://www.cross.org.pl/index.php?opt=pokaznewsa&id=661